16 травня на скелях м. Кам’янець-Подільський пройшли змагення зі скелелазіння серед молоді на натуральному рельєфі.
У змаганнях прийняли участь і вихованки дитячого спортивного гуртка Чернівецького обласного клубу скелелазіння та альпінізму "Буковина" -
Євгенія Єрмоленко і Дарина Курій
Євгенія у своїй віковій групі виборола золоту нагороду змагань.
Повні результати змагань у протоколі
Дівчата про відвідані старти:
Євгенія -
Дарина -
Читайте нас на наших ресурсах у facebook та instagram






