Ми тут: Головна Статті та блоги Статті та блоги скелелазіання Фінальні кубки України зі скелелазіння

Екстремал

Фінальні кубки України зі скелелазіння

  13-15 і 15-17 жовтня 2021 року у Києві  проходили Фінальні кубки України зі скелелазіння у дисциплінах боулдерінг і складність

Разом з найсильнішими спортсменами-скелелазами України у обох змаганнях прийняла участь і найрезультативніша Буковинська спортсменка-скелелазка

 

Анастасія Тарновецька. 

Фінальний кубок України з боулдерінгу проходив на скеледромі "Фанатік". Анастасії вдалось подалати кваліфікаційний раунд і восьмою потрапити до фінальної частини змагань. Наступного дня, у фіналі, їй вдалось на одну сходинку покращити свій результат і в загальному заліку посісти сьоме місце.

Фінальний кубок України зі скелелазіння у дисципліні складність проходив на одному зі старших Київських скеледромів - скеледромі Національного авіаційного університету. Вдалий виступ у кваліфікації дозволив Анастасії третьою потрапити до фіналів, але припустившись тактичної помилки у фіналі Анастасія значно погіршила свій результат і по ітогах змагань посіла шосте місце.

Фото і відеоматеріали зі змагань 

Після обох стартів було підведено загальні результати кубків України з боулдерінгу і у дисципліні складність, кожен з яких складався з двох етапів. У загальному заліку Анастасія посіла 6 місце у боулдерінгу, і не дивлячись на припущені  помилки у кваліфікації 1 етапу і фіналі 2 етапу, у загальному заліку у дисципліні складність посіла 5 місце.

Повні результать змагань у протоколах.

Анастасія про відвідані старти -   На минулому тиждні я приймала участь у фінальних кубках України по скелелазінню з видів болдерінг та складність, що проходили в Києві. На кожний вид по 2 дні - перший день кваліфффікація, другий - фінали. Лазити чотири дня підряд було складно. Перший кубок був з болдерінгу, він проходив в скелелазному центрі "Фанатик" бувший ЦЕХ. Після кваліфікації я була 8, у фіналах трохи покращила результат (стала 7), але своїм виступом була дуже не задоволена.

Наступним був кубок України із складності,  який проводився на скеледромі НАУ. Першого дня в кваліфікації я виступила не погано, була третьою, але на фінальній трасі припустилася помилки (пропустила відтяжку), в результаті стала шостою. 

Змагання пройшли дуже насичено і цікаво.

Бажаємо юній спортсменці подальших успіхів на змаганнях у дорослому дивізіоні.

Дякуємо організаторам за проведені змагання.

Участь у змаганнях стала можливою за підтримки