Екстремал

Літнє спортивне турне

 Чернівецька скелелазка протягом дванадцяті днів прийняла участь у трьох рейтингових Всеукраїнських змаганнях зі скелелазіння

З  23 липня по 2 серпня найрезультативніша Чернівецька спортсменка-скелелазка
 

Анастасія Тарновецька

прийняла участь у трьох Національних стартах зі скелеазіння

З 23 по 25 липня Анастасія прийняла участь у чемпіонаті України зі скелелазіння (швидкість формат «Рекорд»), який проходив у Маріуполі. Після кваліфікації через брак досвіду у лазінні на швидкість Настя не змогла потрапити до наступного раунду змагань, але їй вдалось покращити свій особистий рекорд у лазінні по еталонній стінці.

Повні результати чемпіонату зі швидкості 

28-30 липня у Києві Тарновецька А. О. прийняла участь у чемпіонаті України зі скелелазіння у дисципліні боулдерінг. Після кваліфікаційного раунду Анастасія посіла аж 20 місце і останньою потрапила до півфінального раунду змагань. Наступного дня мобілізувавшись вона значно покращила свій результат і посіла 9 місце але не потрапила до фіналів у які відбирали 6 найкращих спортсменів, де б можливо могла би претендувати і на призове місце.

Результати чемпіонату України з боулдерінгу у протоколі

З 31 липня по 2 серпня Настя прийняла участь у чемпіонаті України зі скелелазіння у складності, який проходив у м. Дніпро. Припустившись технічної  помилки у кваліфікації Анастасія не потрапила до фіналів і не змогла продовжити боротьбу за нагороди.

Повні результати чемпіонату України зі складності

Але за результатами скелелазного триборства у дорослому дивізионі Анастасія посіла 12-ту сходинку, і це в цілому пристойний результат. 

Фото зі спортивного турне Анастасії 

Анастасія Тарновецька про відвідані заходи - Літо цього року для мене було не легким - закінчення школи, здача ЗНО, вступ в Харківську академію фізкультури і три рейтингові старти. Перший чемпіонат України по скелелазінню (швидкість) проходив в Маріуполі. Чудова організація, приємне спілкування і насичений день змагань. Своїм результатом в цілому я задоволена, в цьому році я покращила свій результат. Швидкість не мій профіль, але мені подобається ця дисципліна. Після Маріуполя відбувся чемпіонат України з болдерінгу в Києві . В півфінали я попала 20, але з півфіналів вийшла 9. Організація заходу і атмосфера також чудова. Чемпіонат України зі склпднсті відбувся в Дніпрі. На першій трасі я припустила технічну помилку і через це результат мій 23 місце, навіть не змогла потрапити до фіналів. Дуже насичене і не легке видалося в мене літо. Надіюся добре відпочити і відновитися на морі. Після моря починається навчання. 

Участь у змаганнях стала можливою за підтримки управління по фізичній культурі і спорту Чернівецької ОДА