Ми тут: Головна Статті та блоги Скелелазіання Різдвяний боулдерінг 2020

Екстремал

Різдвяний боулдерінг 2020

e-mail Друк PDF

24-26 січня у м. Кам’янець-Подільський пройшли  традиційні  Всеукраїнські дитячі змагання з боулдерінгу "Різдвяний боулдерінг 2020"

У  змаганнях прийняли участь юні спортсмени-скелелази з усієї України, Чернівці на цих змаганнях представляли:

 

Христина Петращук,

 

Аліса Богун,

Володимир Соваж,

Анастасія Іваненко,

Маховіков Тимур, 

 

Анастасія Тарновецька і

Максим Сахновський

Отже досягнення Чнрнівецьких скелелазів такі: найрезультативнішою виявилась Тарновецька Анастасія, яка посіла другу сходинку у цих змаганнях; Маховіков Тимур посівши після кваліфікації четверте місце, у фінальній частині змагань зміг мобілізуватись і виборов бронзову нагороду; Богун Аліса, Соваж Володимир і Сахновський Максим посіли 9-ті сходинки у своїх вікових категоріях, а Іваненко Анастасія і Петрахук Христина зайняли 10-те і 12-те місця відповідно.

Повні результати змагань у протоколі

Фото зі змагань у фотоальбомі 

Учасники про відвідані змагання:

Христина Петращук - 

Аліса Богун - 

Володимир Соваж - Цього разу мені вже не було страшно лазити високо, я бачив як лазять інші хлопчики і намагався лізти як вони. Мені дуже сподобались ці змагання і хочу поїхати ще;

Анастасія Іваненко - Мені дуже сподобались змагання зі скелелазіння, що відбулись в Кам'янці-подільському. Трасс було 8, але дуже складних. Я не пролізла жодну з них. Мало учасниць моєї групи взяли хоча б 1 топ. Я залишилася поза фіналом. На змагання приїхало багато учасників з різних регіонів країни. Я спостерігаючи за сильнішими учасниками набирала свій досвід.

Тимур Маховіков - 

Анастасія Тарновецька - Дякую за різдвяний боулдерінг. Були цікаві траси і хороша атмосфера. Трохи отступилася суперниці в спробах, але надалі буду старатися не повторювати помилок. Треба збільшити фізичну силу і більше впевненості у рухах.

Максим Сахновський - 

Бажаємо спортсменам подальших успіхів і досягнень!

Дякуємо організаторам за проведені змагання!

Останнє оновлення ( Вівторок, 11 лютого 2020, 14:47 )