Ми тут: Головна Статті та блоги Статті та блоги скелелазіання Чемпіонат України з боулдерінгу 2019

Екстремал

Чемпіонат України з боулдерінгу 2019

12-14 і 14-15 грудня у Нікополі пройшли Чемпіонат України з боулдерінгу і кубок України зі скелелазіння (боулдерінг)

Обидва змагання зібрали найсильніших спортсменів-скелелазів-боулдерінгістів з усієї України, Чернівці на них представляла юна спортсменка

Анастасія Тарновецька.

Після кваліфікаційного раунду Чемпіонату України з боулдерінгу Анастасія посіла 5 сходинку, тим самим забезпечила собі вихід у фінальний раунд змагань. Нажаль у фіналі анастасія поступилась двома сходинками і посіла сьоме місце.

Наступного дня Тарновецька А. О.  прийняла участь у кваліфікації кубку України зі скелелазіння (боулдерінг) у якій посіла 6-ту сходинку і потрапила до фінального раунду змагань. Після фіналів кубку України зі скелелазіння (боулдерінг) залишила за собою 6-ту сходинку.