Ми тут: Головна Статті та блоги Статті та блоги скелелазіання Осінній Кам’янець і Кубок ДЮСШ № 2

Екстремал

Осінній Кам’янець і Кубок ДЮСШ № 2

5 і 6 листопада на скелелазному тренажері м. Кам’янець-Подільський пройшли дорослі і дитячі змагання з боулдерінгу - 5 листопада дорослий  боулдерінговий фестиваль "Осінній Кам’янець 2016" і 6 листопада відкритий кубок ДЮСШ № 2 з боулдерінгу серед молоді "Кубок ДЮСШ № 2 2016"

У обох змаганнях прийняли участь і Буковинські спортсмени-скелелази.

У дорослих стартах - "Осінній Кам’янець 2016" прийняли участь:

Нікіта Тимофійчук, який не дивлячись на свій юний вік посів 3 місце серед більш старших і досвідчених суперників у спортивно-кваліфікаційній групі "любителі",

Павло Божко, який продемонструвавши свою високу спортивну майстерність переміг всіх своїх старших суперників і став переможцем цих змагань у спортивно кваліфікаційній групі "професіонали"

Адам Березка, який програвши одну спробу поступився своєму молодшому співвідчизнику Нікіті Тимофійчуку