Ми тут: Головна Статті та блоги Скелелазіання Чемпіонат України зі скелелазіння 2023

Екстремал

Чемпіонат України зі скелелазіння 2023

e-mail Друк PDF

  З 24 по 29 березня в Києві відбувся Чемпіонат України зі скелелазіння

Змагання проходили у трьох змагальних дисциплінах скелелазіння на декількох скеледромах Києва і зібрали  кращих спортсменів скелелазів з усієї України. Деяки спортсмени приїхали на змагання з закордону де вимушено опинились через рашиське вторгнення в Україну. Чернівці на цих змаганнях представляли титулована Буковинська спортсменка-скелелазка, чемпіонка України зі скелелазіння серед молоді

Анастасія Тарновецька 

і перспективний Чернівецький скелелаз 

Максим Сахновський, 

який дебютував на рейтингових Національних стартах зі скелелазіння. 

Через неможливість тренувати швидкість Буковинські скелелази виступали у двох дисциплінах - боулдерінг і трудність. В упорній боротьбі Анастасія подолала кваліфікацію у болдерінгу і потрапила у півфінальний раунд змагань де у загальному заліку посіла 9-те місце, у тродності Анастасія пройшла до фінальної частини змагань де посіла 6-ту сходинку; Максим не потрапив до півфінального раунду у боулдерінгу і посів 32-гу сходинку протоколу але зміг подолати кваліфікаційний раунд у трудності і у півфіналах посів 22-ге місце; за підсумками двоборства Анастастасія і Максим посіли 6-ту і 25-ту сходинки. 

Протоколи змагань

Медіаматеріали зі змагань

Фото від оррганізаторів чемпіонату 

Спортсмени про відвідані старти

Анастасія - Змагання пройшли у приємній дружелюбній атмосфері, але хотілось би висловити свою думку про підготовлені маршрути. Маршрути були підготовлені не зовсім адекватно, вони не відповідали заявленим у регламенті категоріям, деяки були занадто легкі, деякі занадто складні, на жаль боулдерінгові маршрути були не видовищні, як для цієї дисципліни. Але я дякую організаторам за сумлінну роботу по організації стартів.

Максим -  Дебют для мене виявився складним, але повчальним. Сподобалося в цілому все, але хотілося би відзначити не відповідну складність маршрутів та безпеку накрутки. Дякую організаторам за підготовленні змагання, в наступний раз, впевнений результати будуть кращі.  

Бажаємо Буковинським спортсменам наснаги на тренуваннях і успіхів у подальших стартах.

Дякуємо організаторам чемпіоната за проведені змагання і ЗСУ за можливість їх проведення. 

Останнє оновлення ( Вівторок, 18 квітня 2023, 05:54 )