Ми тут: Головна Статті та блоги Скелелазіання Спортивне турне

Екстремал

Спортивне турне

e-mail Друк PDF

 Чернівецька скелелазка протягом місяця прийняла участь у семи Всеукраїнських спортивних заходах зі скелелазіння.

Поки триває карантин і доступ до скеледрому заборонений провідна чернівецька скелелазка

 

Анастасія Тарновецька

пришняла участь семи Всеукраїнських зазодаз зі скелелазіння - 

- Сборах національної збірної, які проходили на скеледромах м. Київ з 27 серпня по 4 вересня

- Кубках України зі скелелазіння у швидкості і трудності, які проходили у м Дніпро 4-7 вересня

відео фіналів зі швидкості 

відео фіналів складності 

Протоколи КУ зі швидкості та складності

Фото з Кубків 

- Чемпіонатах України зі скелелазіння з боулдерінгу і трудності, які проходили у Харкові 10-14 вересня 

На дорослому чемпіонат з боулдерынгуі Анастасія пройшла кваліфікаційний раунд змагань і 14-ю потрапила до півфіналів, у півфіналах змогла покращити свій результат і посіла 10 сходинку, але не змогла потрапити до шістки фіналістів 

Відео фіналів з боулдерінгу

Після кваліфікації у трудності Анастасія 15-ю потрапила до півфіналів. Відлазивши півфінали Анастасія зновж таки посіла 10 сходинку і на жаль не потрапила до финального раунду змагань.

Відео фіналів на трудність

Протоколи ЧУ у трудності і з боулдерінгу

- Сборах молодіжної Національної збірної зі скелелазіння по підготовці до Міжнародних стартів, які проходили з 14 по 22 вересня у м. Дніпро

- Молодіжному чемпіонаті України зі скелелазіння у дисциплінах трудність і швидкість які відбулись 25-27.09.2020р у Дніпрі.

У швидкості  Анастасія після квіліфікації сьомою потрапила до півфіналу і у півфіналі зберегла сьому сходинку. Після кфаліфікації у трудності де припустившись декількох помилок на кваліфікаційних трасах Анастасія теж посіла сьому сходинку і була першою хто на потрапив до фінального раунду змагань,  де б їй вдалося виправити допущені помилки і потрапити до трійки призерів.

Протоколи молодіжного чемпіонату.

Фото зі спортивного турне Анастасії

Розповідь Анастасії про участь у відвіданих заходах - Осінній скелелазний марафон для мене почався зі зборів в Києві, що проходив з 27 серпня по 3 вересня. Збори були дуже насиченими і фізично достатньо важкими. У нас було по два тренування на день циклами 2+1. Навідь у день відпочинку, крім лекції було ще легке тренування. Після Києва був дорослий Кубок України зі швидкості і складності, який відбувався у м.Дніпро. Своїми результатами я не дуже задоволена. Після Дніпра був Чемпіонат України у Харкові в дисциплінах болдерінг, складність. В болдерінгу я стала 10 із 24 соперниць і цей результат мене дуже засмучує. Пів року карантиту і відсутність тренувань у залі дали свої негативні результати. Потім знову був Дніпро, спочатку збори, потім молодіжний чемпіонат України (складність, швидкість). В обох дисциплінах я стала 7. Повернулася додому виснаженою але з чіткою програмою дій для себе.

 

Турне відбулось за фінансової підтримкм управління молоді та спорту Чернівецької ОДА. 

Останнє оновлення ( Понеділок, 05 жовтня 2020, 06:17 )