Ми тут: Головна Статті та блоги Скелелазіання Чемпіонат України зі скелелазіння 2020

Екстремал

Чемпіонат України зі скелелазіння 2020

e-mail Друк PDF

 1-3 серпня у Маріуполі відбувся чемпіонат України зі скелелазіння у дисципліні швидкість

Після тривалово карантину  відбувся чемпіонат України зі скелелазіння у дисципліні швидкість серед дорослих, який проходив 1-3 серпня у Маріуполі. Чернівці на циї змаганнях представляла 

 

Анастасія Тарновецька. 

Не дивлячись на відсутність досвіду у лазінні на швидкість Анастасія показала відмінний результат на еталонній стінці - 13,695 секунти, покращивши свій попередній результат більше ніж у 2 рази, і після квіліфікації змогла потрапити до фінальної частини змагань але у ній не змогла конкуравати з досвітченими швидкісниками.

Повні результати змагань у протоколі

Відео зі змагань 

Зразу по закінченню офіційного чемпіонату було проведено чемпіонат Донецької області зі скелелазіння у швидкості на еталонній і класичній стінках - "Кубок Приазов'я 2020" у якому прийняла учасчть і Анастасія.

Результати "Кубка Приазвя 2020"

Анастасія Тарновецька про відвідані змагання - Це моя друга участь у дорослому Чемпіонаті України зі швидкості, який пройшов у Маріуполі. В минулому році у Харкові я вперше бігала "швидкість", результат був не дуже.... В Маріуполі я показала значно кращий результат, але ще треба багато працювати. Нажаль в Чернівцях немає де тренувати швиткість і це дуже прикро, бо мені дуже сподобалося бігати еталонку. Чемпіонат пройшов на дуже високому рівні, велике спасибі організаторам! Крім Чемпіонату я ще приймала участь у "Кубку Приазов'я 2020 " і Кубку Донецької області. Останній день було вже дуже важко бігати, пальці були стерті майже до крові.  

Не зважаючи на дуже насищений графік змагань, вдалося знайти час  і побувати на морі. Все дуже сподобалося і змагання і проведений час і своїми результатами, вцілому, я також задоволена.

Фото зі змагань у фотоальбомах: фотоальбом 1фотоальбом 2фотоальбом 3 

Останнє оновлення ( Вівторок, 18 серпня 2020, 13:02 )