Ми тут: Головна Статті та блоги Скелелазіання Чемпіонат України зі скелелазіння 2019

Екстремал

Чемпіонат України зі скелелазіння 2019

e-mail Друк PDF

 

 12-15 вересня у Харкові пройшов Чемпіонат України зі скелелазіння (складність, швидкість) серед дорослих

Змагання зібрали найсильніших спортсменів скелелазів з всієї України, Чернівці на цих змаганнях представляла молода перспективна скелелазка

 

Анастасія Тарновецька

Це перший виступ Анастасії у рейтингових Всеукраїнських стартах серед дорослих, до цього Настя декілька разів виступана на Всеукраїнських стартах з боулдерінгу.

Отже результати Анастасії такі- у швидкості Анастасія стала другою, вравда з кінця, оскільки ніколи на тренувала швидкість, тим більш на еталонній стінці, але надивившись на Чемпіонаті світу виступів професійних швидостників стартувала як істина професіоналка-швидкісниця; у складності Тарновецька А. виступила набагато краще і навіть потрапила до півфіналу, але через недосвітченість припустившись помилки на потрапила до фінального раунду змагань і посіла 12 сходинку.

Повні результати змагань у протоколі

Фото і відео зі змагань 

Розповідь Тарновецької А. О. про відвідані змагання:

Дуже сподобалося приймати участь у дорослих змаганнях разом із відомими і найсильнішими скелелазами України. Було дуже цікаво дивитись фінали і швидкості, і складності. Я перший раз приймала участь у змаганнях на швидкість, це було складно, але цікаво і незвично для мене.

Дуже сподобалося місто Харків - чисте, велике із доброзичливими мешканцями.

Поїздкою дуже задоволена, наступного разу сподіваюся покращіти свої результати. 

Зразу після Чемпіонату Анастасія у складі молодіжної збірної України відправилась у Італійське місто Бриксен на Чемпіонат Європи з боулдерінгу серед молоді.

Бажаємо спортсменці успіхів і вдалого вистступу!

 

Останнє оновлення ( Четвер, 19 вересня 2019, 14:28 )