Ми тут: Головна Статті та блоги Скелелазіання Різдвяний боулдерінг 2018

Екстремал

Різдвяний боулдерінг 2018

e-mail Друк PDF

 12-14 січня у Кам'янці-Полільському пройшли вже давно традиційні Всеукраїнські змагання з боулдерінгу серед молоді - "Різдвяний боулдерінг 2018"

Змагання зібрали найсильніших юних боулдерінгістів з усієї України

Чернівці на цих змаганнях представляли:

Тимур Маховіков,

Анастасія Тарновецька

і 

Нікіта Тимофійчук.

Досягнення юних чернівчан на цих змаганнях були таким: Маховіков Тимур після квалліфікаційної частини змагань, яка проходила в п’ятницю 12 січня посів 4-те місце, але у фіналі припустившись декількох помилок не зміг покрищити свій результат і опустився на 5-ту сходинку; Тарновецька Анастасія під час кваліфікації на якій були присутні 40 учасників,  відповідна кількість тренерів та батьків і звичайно ж вся суддівска бригада чи то розгубленість у натовпі чи то через брак кисню почала погано себе почувати і тримала своїх колег у напрузі маючи  за годину лазіння на своєму рахунку лише один "ТОП" і декілька "ЗОН", і з таким результатом потрапити до фіналу було майже не можливо, але всеж таки змогла мобілізуватись і за лишившийся час додала у свій актив ще 3 "ТОПИ" і решту не взятих "ЗОН" тому всеж таки потрапила до фіналу аж з 5-м результатом, наступного дня Анастасія продемонструвавши відмінне лазіння змогла прокащити свій результат  посівши 3-є місце і поклала у свій актив ще одну бронзову нагороду; Тимофійчук Нікіта після кваліфікації посів 2-гу позицію, але у фіналі випадково програвши лише 1 спробу на 1-му боулдерінгу опинився на 5-й позиції і не зміг покращити свій результат оскільки решта 2 фінальних боулдерінгі в групі Нікіти виявились дуже складними і ні хто з учасників фіналу не взяв на них навіть і "ЗОНИ", тому черз 1 лише спробу Нікіта позбавив себе призерства у цих змаганнях.

 Повні результати змагань у протоколі

Фото зі змагань у фотоальбомах: фотоальбом 1фотоальбом 2.

Чернівецьки спортсмени про відвідані змагання:

Анастасія Тарновецька -  Змагання мені дуже сподобались, хорощі болдери, сильні суперниці. Хоча могла виступити набагато краще. Під час квалівікації у залі було багато народу і через це я себе поганно себе почувала, майже була готова здатись, але тренер зміг мене підбодьрити і переконати, і я все ж таки змогла мобілізуватись і потрапити у фінал. У фіналі було по 3 болдери і по 4 хвилини на кожний, на першому я 2 секунди не дотримала финиш, а на третьому взяла фініш але мені нестало всього 4-х секунд контрольного часу, тому могла б бути і другою, а при помилці переможеци мабуть навіть і першою. Дякую організаторам за чудові змагання. 

Нікіта Тимофійчук -  Змагання мені сподобались. Кваліфіцація        Була неперевершеною, болдери були дуже цікавими та в міру складними. Але не сподобались фінали - через велику складність двох болдерів, все вирішував єдиний болдер, на який мені не вистачило сил. В цілому, було круто, за винятком фіналів.

Дякуємо організаторам змагань, суддівський колегії за підготовлені і проведені змагання  та всім учасникам змагань, особливо юним Буковинцям за достойну участь і представлення свого регіону.

Останнє оновлення ( П'ятниця, 09 лютого 2018, 11:48 )