Ми тут: Головна Статті та блоги Скелелазіання Кубок Буковини 2016

Екстремал

Кубок Буковини 2016

e-mail Друк PDF

1-2 жовтня в Чернівцях пройдуть змагання з боулдерінгу "Кубок Буковини 2016" присвячені дню міста. До вашої уваги положення про проведення змагань.

ПОЛОЖЕННЯ

про відкриті  змагання міста Чернівці  зі скелелазіння 

(боулдерінг) на штучному рельєфі 

„Кубок Буковини - 2016”

(змагання мають статус чемпіоната області)

1. Мета і завдання.

- пропоганда здорового способу життя;

- популяризація і подальший розвиток скелелазіння на Буковині;

- визначення рейтингу спортсменів Буковини, Західних регіонів і України.

2. Терміни та місце проведення.

Змагання проводяться 1-2 жовтня 2016 р. на скелелазному тренажері  Чернівцького обласного клубу скелелазіння та альпінізму „Буковина” розташованого в приміщенні спортзалу ЗОШ №5 за адресою: м. Чернівці, вул. Л. Українки, 1 (спортзал розташований за приміщенням школи).

3. Керівництво проведення загань.

Загальне керівництво здійснює Чернівецький  обласний клуб скелелазіння  та альпінізму „Буковина” при підтримці управління освіти і управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької  міської ради. Безпосереднє проведення змагань покладається на ГСК, головного суддю змагань  Соважа О.Є. і заступника головного судді, суддю постановника маршрутів Божка П. В. 

4. Учасники змагань.

До участі в змаганнях допускаються  особи не молодші шкільного віку, які сплатили стартовий внесок і пройшли інструктаж з техніки безпеки (за дітей до 16-ти років відповідальність несуть тренери або батьки). 

5. Програма змагань.

Змагання проходитимуть у вигляді фестивалю. Кожному учаснику буде запропанований час на проходження певної кількості „проблем”, кожна не вдала спроба віднімає 1% оцінки „проблеми”.

6. Нагородження.

Особи, які в індивідуальному заліку посіли I – IІІ місця,  набравши найбільшу кількість балів нагороджуються грамотами та призами від спонсорів змагань. Залік між чоловіками і жінками (2001 р.н. і старші), хлопчиками і дівчатками (2002 р.н. і молодші) окремий. 

7. Умови прийому заявок від учасників змагань. 

Заявки на участь у змаганнях приймаються на сторінці реєстрації , за телефоном (+38050)5498296, на електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і до 900 2.10.2016 р. по місцю проведення змагань. 

8. Фінансування. 

Фінансування змагань здійснюється за рахунок спонсорської допомоги та стартових внесків учасників у розмірі: молодша вікова група – 40 грн., старша вікова група – 60 грн. 

9. Інформація.

Змагання проводяться за підтримкм Чернівецької міської ради, управління освіти і управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької  міської ради. Спонсори змагань: мережа магазинів Gorgany, виробник зачіпок Freek. Інформаційні партненри: газети «Молодий Буковинець»і «Погляд»та сайти extreme.cv.ua.extremeua.comalpin.km.ua4sport.ua.

Регламент змагань:

1 жовтня

9 00 - старт 1-ї групи,

11 00 - відкриття змагань,

11 30 - старт 2-ї групи,

13 30 - технічна перерва,

14 00 - старт 3-ї групи,

можлива група 3А, групи не більше 20 осіб,

2 жовтня

9 00 - старт 4-ї групи,

11 00 - технічна перерва,

11 30 - старт 5-ї групи,

13 30 - підведення підсумків змагань,

14 00 нагородження переможців і призерів змагань.

В залежності від кількості учасників в регламенті і вікових групах можливі зміни - слідкуйте за новинами сайта. 

Інформація про поселення: 

Чернівці - місто з достатнь розвиненою інфроструктурою туріндустрії, є достатньо готелів, хостелів, тощо. 

Ласкаво просимо, до зустрічі на змаганнях!!!  

Останнє оновлення ( П'ятниця, 02 вересня 2016, 11:48 )