Ми тут: Головна Статті та блоги Скелелазіання Діти Лазаренка 2016 - Age of Volumes

Екстремал

Діти Лазаренка 2016 - Age of Volumes

e-mail Друк PDF

 6 лютого у Львові прйшли традиційні змагання з боулдерінгу "Діти Лазаренка 2016 - Age of Volumes"

У змаганнях прийняли участь найсильніші боулдерінгісти з Києва, Львова, Харкова, Кишинева, Одеси, Хмельницького, Тернополя, Чернігова, Вінниці, Івано-Франківська, Ужгороду, Макеєвки, Стрия, Золочіва  і четверо молодих боулдерінгістів з Чернівців

 

Нікіта Тимофійчук,

 

Павло Божко,

 

Адам Березка 

і 

 

Андрій Грабовецький. 

Павлу вдалось пролізти один з "чорних" (найскладніших) боулдерів, але за результатами кваліфікації він виявився самим результативним з Чернівчан і був першим хто не потрапив до фіналу; Адам Березка і Андрій Грабовецький пролізли достатню кількисть складних боулдерів, але не смогли пролізти жоден з "чорних" і посіли 11-те і 15-те місця відповідно; Наймолодший Нікіта Тимофійчук, не дивлячись на свої здібності і можливості помилився зі стратегією - розім’явся на легких боулдерах перейшов зразу до найскладніших, втомився після невдалих спроб і вже не змігши лізти складні боулдери задовольнився лазанням болдерів середньої важкості.

Повні результати змагань у протоколі.

Хлопці про відвідані змагання: Павло Божко -  Невеликий "домашній" скеледром прийняв велику кількість учасників.. Через те, було не дуже комфортно лазити... Прорахувалися організатори і з призовим маршутом Freek, який відносився до маршутів середньої складності, але його зміг залісти лише Возняк Віталій... Фінали були досить цікавими... Ще раз хочу привітати переможців і призерів змагань; Нікіта Тимофійчук - Я відвідав боулдерінговий фестиваль  "Діти Лазаренка",  це були мої перші виїздні змагання у вигляді фестивалю. Боулдери, на мою думку, були складні, але цікаві, сподобалось те, що на стенді було накручено багато рель'єфів,  А також я побачив одних із найсильніших скелелазів України; Адам Березка - Традиційні змагання "Діти Лазаренка" пройшли в дружній атмосфері.Болдери були цікаві,хоч деякі з них по балах були занижені,а складні виявились заскладні для мене,хоча фіналісти їх всі пролізли.Отже ніхто з чернівецьких в фінал не попав,хоча були дуже близькі до цього.Самі фінали були напруженими і дуже цікавими,а все через те,що багато сильних фіналістів і боротьба за друге місце йшла до третього болдера.І все таки розсудили по результатам фестивалю.Дякую організаторам за чудові болдери і теплу атмосферу фестивалю,чекаю на "Діти Лазаренка 2017"; Андрій Грабовецький - Фестиваль як завжди був проведений на високому рівні. Всі болдери були цікавими, але й дуже складними в порівнянні з минулим роком. Хороша атмосфера, приємні люди - краще цього нічого й бути не може. Дуже радий, що вдалось попасти на даний фестиваль.

Фото зі змагань - фотоальбом 1фотоальбом 2, фотоальбом 3

Останнє оновлення ( П'ятниця, 26 лютого 2016, 09:53 )