Ми тут: Головна Статті та блоги Скелелазіання Різдвяний боулдерінг 2016

Екстремал

Різдвяний боулдерінг 2016

e-mail Друк PDF

 15-17 січня у Кам'янці-Полільському пройшов 1-й етап Кубку України з боулдерінгу серед молоді - "Різдвяний боулдерінг 2016"

Змагання зібрали найсильніших юних боулдерінгістів з усієї України

Чернівці на цих змаганнях представляли:

Нікіта Тимофійчук,

 

Павло Божко, 

 

Костянтин Дублінський.

Після кваліфікаційних змагань Павло Божко і Нікіта Тимофійчук посіли 3-ті місця, а Костянтин Дублінтський 4-те. На наступний день після фіналів розтановка сил змінилась: Павло Божко зібравшись виграв змагання у своїй віковій категорії, Нікіта Тимофійчук недотримавши декілька фінішів поступився і посів 4-те місце, Костянтин Дублінський взяв лише дві зони і опустився на 6-те місце. 

Повні результати змагань у протоколі

Фото зі змагань у фотоальбомах: фотоальбои 1фотоальбом 2, фотоальбом 3. 

Костянтин Дублінський про відвідані змагання -  Коли я зайшов до залу де проводились змагання, мені одразу в очі кинулись цікаві маршрути, в чому я пересвідчився сам незабаром, як почала лазити моя група. Також не викликала сумнівів компетентність і справедливість суддів постановників і суддів на трасах. Дякую організаторам за хороші змагання!!!

Враженнями про відвідані змагання поділився Павло Божко - Різдвяний боулдерінг вже не перший рік входить до Кубку України з боулдерінгу серед молоді. Цього разу на змагання приїхала велика кількість учасників. По своєму особливими були маршути в кваліфікації. Але фінали були видовищними і добре підготовленими... Сподіваюсь наступного року буде ще краще!!!

Своїми враженнями про гмагання поділився і наймолодший  представник Чернівців на цих змаганнях  - Нікіта Тимофійчук - Разом зі старшими хлопцями я вже не вперше відвідав 1-й етап Кубку України з боулдерінгу серед молоді - "Різдвяний боулдерінг 2016". Змагання мені дуже сподобалось, зокрема те, що було багато класних болдерів. Під час фіналу, я зрозумів, що мені не ставало досвіду змагань у фіналах та сил утримувати невідомі зачіпки та рельєфи і через це я вилився з фінішів фінальних боулдерінгів. Сподіваюсь посиливши свої тренування мені вдасця покращити свої змагальні результати, адже в минулому році я, відвідавши два етапи  Кубку України з боулдерінгу серед молоді навіть не потрапляв до фіналів, а цього року потрапив до фінали 3-тім але нажажаль не зміг навіть втримати результат. Спробую реабілітуватись на наступних стартах.

 

На цих змаганнях Нікіта Тимофійчук виконав норматив 1-го дорослого розряду зі скелелазіння, а Павло Божко норматив кандидата у майсти спорту України зі скелелазіння.

Вітаємо юних спортсменів, бажаємо їм подальших досягнень та успіхів!!!

Останнє оновлення ( Понеділок, 01 лютого 2016, 08:14 )