Екстремал

Кубок ExtremeUa 2015

e-mail Друк PDF

19 грудня  в Київі пройшли наймассовіші Всеукраїнськи змагання з боулдерінгу "Кубок ExtremeUa 2015"

Цей "Кубок ExtremeUa 2015" став юбілейним 10 Кубком ExtremeUa, у змаганнях прийняли учась більше 170 спортсменів з 20 міст України і сусідньої Білорусі.

Чернівці на цих змаганнях прредставляв

Павло Божко,

який посів 11 місце у найвищій професійно-кваліфікаційній групи "Атлетті", також у змаганнях проводився залік у професійно-кваліфікаційних групах "Делітанті" і "Бамбіні"

Повні результати змагань у протоколі

Фото зі змагань - фотоальбом 1, фотоальбом 2фотоальбом 3

Павло Божко про відвідані змагання:

Як завжди останніми змаганнями кожного сезону є Кубок ExtremeUA. Цього року юбілейний фестиваль пройшов врозважальному комплексі Гіперіон. Дуже сподобались маршути в кваліфікації, вони були різної складності і часто з розумним розкладом. Після змагань, перед фіналами, традиційним став Jumpping і я разом з іншими вирішив пострибати, 1 спроба- 150 балів, 2 спроба - 180, 3 спроба - не долетів до 200... Після цього допоміг організаторам з фіналами, фінали вийшли дуже цікаві і видовищні.

Останнє оновлення ( Вівторок, 12 січня 2016, 07:18 )