Ми тут: Головна Статті та блоги Скелелазіання Big opening.BoulderBattle 2015

Екстремал

Big opening.BoulderBattle 2015

e-mail Друк PDF

 5 грудня у Києві на честь відкриття нового скеледрому "Цех" пройшов боулдерінговий фестиваль "Big opening.BoulderBattle 2015"

У широкій географії  учавсників змагань Чернівці представляли:

  

Павло Божко,

і

  

Грабовецький Андрій.

Павло Божко достойно виступав у групі "професіонали" і посів 9-те місце лишивши за собою в протоколі декількох майстрів спорту України зі скелелазіння; Андрій Грабовецький виступав і переміг у групі "новачки".

Повні результати змагань у протоколі

Відео зі змагань.

Фото зі змагань у фотоальбомах: фотоальбом 1, фотоальбом 2. 

Андрій Грабовецький про відвідані змагання - Дуже був радий попасти на відкриття нового скеледрому в Києві, вразив він мене своєю просторістю. Як на мене, то "Цех" найсучашнішийй скеледром в Україні. Болдери всі були дуже цікаві, всі хотілось лізти але не на всі вистачило сил. Також сподобалась зона відпочинку на скеледромі, в якій можна і відпочити і спостерігати за лазінням других учасників. Правда для такого фестивалю, чоловіча роздягальня була замалою, і місця вистачало не всім. А в цілому враження позитивні.

Павло Божко про відвідані змагання - Цех - новий потужний скеледром Європейського зразка. Тренажер покритий гарним тертям, що покращує проходження маршутів, але сильно впливаєтна стан скельників. Загалом стенд дуже сподобався, сподіваюся, що скеледром буде розвиватися. Буду дуже радий повернутись туди знову... 

 

Останнє оновлення ( Середа, 16 грудня 2015, 09:03 )