Екстремал

BoulderRes 2015

e-mail Друк PDF

14 листопада у Польському місті  Жешуві (Rzeszów) пройшов 10-й боулдерінговий фестиваль "BoulderRes 2015"

Оскільки місто знаходиться поблизу Українсько-Польського кордону і є адміністративним центром Підкарпатського воєводства Скелелази зі Львова, Тернополя і 

Павло Божко

з Чернівців вирішили прийняти участь у юбілейних змаганнях.

Промо відео з цього і попередніх фестивалів "BoulderRes"

16-ти річний Павло посів 25-те місце серед 200 найдосвитчениших Польських боулдерінгістів.

Результати змагань у протоколі.  

Павло Божко про відвідані змагання:

Пройшло вже достатньо часу, я заживив пальці, а тому вирішив написати невеличку розповідь про нашу поїздку на BoulderRes 10. 

Декілька слів про нашу компанію: 

Їхали я, Іванина Ігор і Возняк Віталій. 

Отже, ми виїхали зі Львова, переїзджали корднон на пропускному пунті Краковець. Гарний настрій ми втратили там, коли чекали своєї черги (4,5 год). Встигли ми завдяки нашому водію Пуху(Ігор) та навігатору "Ленки". 

Приїхали за 20 хв до старту і дуже швидко повернули собі гарний настрій зустрівши Українських скелелазів зі Львова і Івано-Франківська, які зараз працюють і проживають у Польщі - Сергія Красовського і Юрія Бойко. 

Велика кількість людей, класні боулдери, тому ми швидко зареєструвались, де отримали смачний кекс, пляшку води, амінокислоти, футболку та картку учасника... В кваліфікації нам запропонували 21 боулдер, кожен з яких мав рівну кількість балів, рахувалися Бонус та Топ...

В результаті кваліфікації я набрав 19 ТОП і 21 Бонус, Веталь 21 ТОП 21 Бонус і повинен був виступати в фіналі, але фіналістів виявилось дуже багато, тому їх розподілили по часу.... Під час перегляду фіналів нас вражали фіналісти, які викладались на максимум, щоб залізти фінальні маршути. 

Після фіналів ми подивились на годинник і вирішили, що час їхати..... На кордоні стояли ще 2.5 години... 

А вже скоро наша компанія знову їде на фестиваль в Польщу у місто Познань)) 

Останнє оновлення ( Вівторок, 24 листопада 2015, 11:20 )