Ми тут: Головна Статті та блоги Скелелазіання Чемпіонат України з боулдерінгу серед молоді 2015

Екстремал

Чемпіонат України з боулдерінгу серед молоді 2015

e-mail Друк PDF

 6-8 березня у Кривому Розі пройшов Чемпіонат України з боулдерінгу серед молоді

У змаганнях прийняв участь юний Чернівецький скелелаз

 

Павло Божко, який привіз до дому золоту медаль цих змагань і став Чемпіоном України з боулдерінгу 2015 року у своїй віковій категорії. Вітаємо юного спортсмена і бажаємо йому подальших успіхів і нових спортивних досягнень.

Результати  змагань у протоколі

Фото зі змагань у фотоальбомах: фотоальбом 1, фотоальбом 2

Павло Божко про відвідані змагання -   Прямого поїзду в Кривий Ріг немає, тому вже 6.03 о 7 ранку я грівся на скеледромі ''Бухта'', де на наступний день проходив Фестиваль Бухта 2015... З 10 години разом з Куксом(Кукаркін Назар, один з адміністраторів скеледрому) почав думати болдери для фестиваля, декілька з-них навіть встиг пролізти... В 15:35 зі станції Львів відправлявся потяг Львів-Запоріжжя, на якому я продовжив свій маршут. В потязі я провалявся 18 годин і вранці(в 9:40) я дуже швидким кроком шукав, як доїхати до скеледрому, був я на скеледромі не вперше, тому проблем не виникло...

Встиг навіть на відкриття, де помахав прапором)

Кваліфікація

16:30 розпочався старт хлопців 1996-2001р.н.(дівчата відлазили перед нами), на перший погляд маршути були сурові, не зміг знайти болдер на розминку, тому розпочав з того, що найбільше сподобався, коли змагалися менші учасники. Зразу з 1 спроби я обхитрив постановщиків, зробив прижок, замість складного наката на п'ятку... Отже ТОП з 1 спроби, потім ще 2... Вирішив спробувати прижок, з першого разу не попав, але вже з другого заліз) ще 3 маршути на on-sight, і залишився він дещо цікавий болдер по мізерках, але й він ''був завалений'' з 3 спроби..

Отже результат кваліфікації:

ТОП Спроба 

8 11 

На пролази знадобилося 40 хв, хоча багато, хто казали, що були великі черги.. Взагалі, на мою думку, не логічно було з'єднувати 2000-2001 р.н. зі старшими, для них маршути були надто складні і ростові, хоча знайшлося декілька амбалів, що зробили ТОПи..

Фінал

3 болдера по 4 хв за класичною схемою

1 маршут: Старт, потім 2 мізерки і два трикутники з зачіпкам, пасивна поличка і рух на ЗОНУ і досить простий долаз..

2 маршут: Старт декілька технічних рухів і Зона, яку я зробив ногою))

3 маршут: Був найцікавіший, щоб багато не розповідати подивіться відео)

І ось вона, перемога на Молодіжному Чемпіонаті України))

Хочу також сказати, що організація була дещо слабка, як для МЧУ, але всеодно хочу подякувати організаторам за його проведення.

Найбільше напевно не сподобалось, що у фіналах заборонялось підтримувати(морально) молодших учасників, прошу звернути на це увагу всіх майбутніх організаторів...

Знову 18 год до Львову, але вже в компанії з учасниками з Вінниці, Жмеринки і Хмельничан.

Відео з проходження Павлом одного з фінальних боулдерів. Відео проходження фінальних боулдерінгів фіналістами змагань 

 

Так розвивається скелелазіння у Чернівцях 

Останнє оновлення ( П'ятниця, 13 березня 2015, 07:51 )