Ми тут: Головна Статті та блоги Скелелазіання Кубок надземелля 2012 (результати)

Екстремал

Кубок надземелля 2012 (результати)

e-mail Друк PDF

  20-21 жовтня у Чернівцях  пройшли змагання з боулдерінгу "Кубок надземелля 2012"

Змагання були присвячені відкриттю нового скелелазного тренажеру Чернівецького обласного клубу скелелазіння та альпінізму "Буковина"

Змагання пройшли у форматі фестивалю у двох вікових категоріях - 1997 р.н.  і старші та 1998 р.н. і молодші. У змаганнях прийняли участь 14 чоловіків, 4 жінки, 7 хлопців і 3 дівчинки з Чернівецької, Івано-Франківської і Хмельницької областей.

Кожному учаснику змагань було запропоновано 24 "проблеми"  різної складност і по 3 години на їх проходження.

Результати змагань такі:

Чоловіки

 №
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Прізвище Ім’я
Грабовецький Андрій
Міронко Владислав
Слободян Андрій
Березка Адам
Звенигородський Олексій
Опольський Олександр
Шафранський Ярослав
Яворський Назар
Курилів Сергій
Лунгул Дмитро
Надурак Андрій
Салюк Сергій
Яцук Дмитро
Дублінський Федір
р.н.
1996
1995
1990
1996
1987
1996
1989
1993
1993
1991
1989
1990
1989
1995
 Місто
Чернівці
Чагор
Чернівці
Чернівці
Чернівці
Кам’янець-Подільський
Кам’янець-Подільський
Коломия
Коломия
Годилів
Коломия
Коломия
Чернівці
Чернівці
 Розряд
б р
б р
б р
1
б р
2
КМС
б р
б р
1
б р
б р
б р
б р
Результат
47
242,5
29,25
402
80
123
954,5
30
30
28,75
245
47
5
14,5

 Призове місце
 

 

ІІ
 
 
I
 
 
 
ІІІ
 
 
 

 Жінки

 №
1
2
3
4
Прізвище Ім’я
Тарновецька Катерина
Байдюк Олена
Соваж Тетяна
Тарновецька Альона
р.н.
1970
1980
1985
1990
 Місто
Чернівці
Кам’янець-Подільський
Чернівці
Чернівці
Розряд
б р
1
3
б р
Результат
27,25
261
13
4,75
Призове місце
II
I
ІІІ
 

 Хлопчики

 №
1
2
3
4
5
6
7
Прізвище Ім’я
Божко Павло
Дублінський Костянтин
Бензар Олександр
Смірнов Олексій
Філіпчук Андрій
Дульгер Олександр
Дублінський Михайло
р.н.
1999
1998
2003
2003
2003
2000
2003
 Місто
Чернівці
Чернівці
Чернівці
Чернівці
Кам’янець-Подільський
Чернівці
Чернівці
 Розряд
3
б р
б р
б р
3
б р
б р
Результат
118,25
46
30
75,5
57
5
30
 Призове місце
I
 
 
II
III
 
 

 Дівчатка


1
2
3
Прізвище Ім’я
Бацура Наталія
Тарновецька Анастасія
Смірнова Ірина
р.н.
2000
2003
2001
Місто
Чернівці
Чернівці
Чернівці
Розряд
б р
3
б р
Результат
28,25
51
14,5 

 Призове місце
II
I
ІІІ

Змагання пройшли за підтримки управління освіти і управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької  міської ради та депутата глибоцької районної ради Ванзуряка Григорія Степановича.

Фото зі змагань у фотоальбомі

       
Останнє оновлення ( Вівторок, 23 жовтня 2012, 10:18 )  

Фото з галереї користувачів

:)

[:)]

Лёшик

[Лёшик]

Настика

[Насти...]

Вадимчик

[Вадим...]

 

Online Користувачі

На даний момент на сайты знаходяться:
На даний момент 27 гостей і 1 користувач на сайті