Екстремал

Крим - 2011

e-mail Друк PDF

з 2-го по 22-ге серпня 2011 року на базі скеледрому з 2-го по 22-ге серпня 2011 року на базі скеледрому "Красний камінь" поблизу с. Краснокам’янка базувався навчально-тренувальний наметовий табір Чернівецьких скелелазів.

 

 

Табір було організовано і проведено за підтримки Чернівецьких обласних клубу скелелазіння та альпінізму "Буковина" і центру туризму краєзнавства та екскурсій учнівської і студентської молоді. У таборі прийняло учась 12 людей серед яких були і зовсім юні чернівецькі скелелази.
У таборі прийняло учась 12 людей серед яких були і зовсім юні чернівецькі скелелази

 

 Метою табору було підвищення спортивної майстерності більш досвітчених чернівецьких скелелазів та ознайомлення зі скелелазінням зовсім юних скелелазів Буковини.

Метою табору було підвищення спортивної майстерності більш досвітчених чернівецьких скелелазів та ознайомлення зі скелелазінням зовсім юних скелелазів Буковини.

Крім лазіння з верхньою та  нижньою страховкою учасники  табору ознайомились трад-скелелазінням (лазінням з власними точками страховки - закладним елементом), також для закрівлення досвіду було організовано декілька емітацій сходження у зв’язках із власними точками страховки і здійснене сходження на г. Парагільмен маршрутом 3Б категорії складності.

Юні спортсмени опонували поданий теоретичний матеріал та здобули практичні навички з організації страховки і лазінні з верхньою та нижньою страховко.

Кожен з учасників табору значно підвищив свій рівень лазіння.

Основні досягнення:

Тарновецька Анастасія (7 років) - численні top rope проходження маршрутів 5с-6а категорії складності, onsight 5c категорії складності, 18 серпня Настя здійснила 2-ге у своєму житті проходження маршруту з нижньою страховкою і впевнено здійснила onsight маршруту Ніф-Ніф на скелях скеледрому Нікіта.

Конавчук Вадим (7 років) - численні top rope проходження маршрутів 5-ї категорії складності.

Березка Адам (14 років) - численні onsight та red point проходження маршрутів 6а - 6с+ категорії складност, з 4-ї спроби Адам здійснив red point на маршруті Каскад 7а категорії складності.

Фото з виїзду.

 

Останнє оновлення ( Четвер, 24 листопада 2011, 10:44 )