Ми тут: Головна Статті та блоги Скелелазіання Рейтингові змагання зі скелелазіння (швидкість)

Екстремал

Рейтингові змагання зі скелелазіння (швидкість)

e-mail Друк PDF

30 травня 2010 року на честь відкриття у центральному парку культури та відпочинку имені Тараса Шевченка нового атракціону - скеледрому саме на ньому пройшли рейтингові змагання зі скелелазіння (швидкість) міста Чернівці.

Організаторами змагань були клуб скелелазіння та альпінізму "Буковина" та постінго ворожуючі між собою та нарешті об’єднавші спільні зусилля заради скелелазіння обласні федерації альпінізму і скелелазіння та спортивного туризму. Було проведено окремі заліки для дітей та дорослих. Подія наявно продемонструвала Чернівчанам скелелазіння як вид спорту.

Результати змагань:

Чоловіки
Учасник                      кількість пройдених трас/     призове місце
                                               час (сек.)
Скаб Павло                           3/142                                           ІІ
Ломакін Ігор                          1/20
Урбан Андрій                        3/145                                           ІІІ
Смєкалов Юрій                    3/60                                              І
Звенигородський Олексій 3/148
Панцир Віктор                      3/185
Максименко Валерій          1/22
Андрусяк Андрій                     -
Гонтарюк Андрій                  1/40
Смірнов Олександр            2/239
Факас Валентин                   2/79
Когут Андрій                           1/55
Кузнєцов Юрій                      2/183
Ткачук Олександр               1/59
Желіховський Костянтин  1/131
Ілащук Олександр                  -

Жінки
Учасниця                кількість пройдених трас/  призове місце
                                         час (сек.)
Завадовська Ірина      2/333                                          ІІ
Кушнірюк Ірина            1/38                                            ІІІ
Заїка Катерина            3/217                                           І
Соколовська Галина 1/130
Уманець Олена          1/42
Розалик Анастасія     1/80
Соваж Тетяна             1/40
Полюга Наталія             -
 Дівчата
Учасниця                кількість пройдених трас/  призове місце
                                           час (сек.)
Довгалюк Людмила           1/100                                 І
Желіховска Єлізавета      1/135                                 ІІ
Туч Юлія                               1/144                                 ІІІ
 Хлопці
Учасник                кількість пройдених трас/  призове місце
                                         час (сек.)
Бойко Богдан                   1/130                                   ІІІ
Березнюк Андрій                 -
Божко Павло                    2/96                                      ІІ
Березка Адам                  3/367                                    І
Гуденчин Богдан             1/181
Помочний Олексій              -
Буковий Віктор                      -

Фото зі змагань

Останнє оновлення ( Вівторок, 01 червня 2010, 09:05 )  

Фото з галереї користувачів

Скалолазы

[Скало...]

Дима

[Дима]

Лёшик

[Лёшик]

Іринка

[Іринк...]

 

Online Користувачі

Ні
На даний момент 33 гостей на сайті